CICO – Gdańsk

Niemalże nad samym morzem, na Gdańskim Starym Mieście, znajduje się nowo otwarty klub CICO. W Gdańsku, dzięki temu że transport morski staje się coraz bardziej popularny, przebywa wielu obcokrajowców. Właśnie w CICO można znaleźć ich najwięcej. Zarówno turyści z zagranicy, jak i Polacy, uważają to miejsce za jedno z najlepszych miejsc do odpoczynku. Miejsce to jest całkowicie inne od pozostałych klubów spotykanych w Trójmieście. Dzięki ogromnej ilości barw i świateł, za każdym razem wchodząc do środka widzimy inne miejsce. CICO jest stworzone dla ludzi, którzy chcą porozmawiać, pobawić się i zapomnieć o wszystkich codziennych problemach, a dzięki przebywaniu w tym miejscu, rzeczywiście o nich zapominają. CICO to dwa poziomy: na górnym znajduje się restauracja, w której można zjeść bardzo smaczne posiłki. W nocy, restauracja zamienia się w bar, gdzie można posiedzieć ze znajomymi, zamówić doskonały koktajl lub inny ulubiony trunek, albo po prostu poprzyglądać się jak przygotowywane są różnego rodzaju drinki. Dolny poziom natomiast pozwoli się zrelaksować przy miłej muzyce i niezapomnianej atmosferze. Nastrojowe światło i kanapy wprost stworzone do… leżenia, powodują, że każdy chętnie odwiedza to miejsce na dłużej. Co tydzień w klubie organizowane są koncerty z muzyką na żywo, na które jest wstęp wolny. Możliwość zorganizowania imprezy zamkniętej, z muzyką puszczaną przez DJ’a albo koncertową i specjalnie dobranym menu jest ogromnym plusem tego miejsca. W klubie można zarezerwować sobie wcześniej stolik, dzięki czemu nie musimy się martwić, że nie znajdziemy miejsca do siedzenia. Po przeczytaniu opisu i oglądnięciu zdjęć stwierdziłam, że musze odwiedzić to miejsce. Zrobiłam to i stwierdzam, że rzeczywiście można tam odpocząć. CICO to miejsce godne polecenia.

21

 

One Response


  1. PillSpot.org. Canadian Health&Care.No prescription online pharmacy.Special Internet Prices.Best quality drugs. No prescription drugs. Buy pills online

    Buy:Prednisolone.Human Growth Hormone.Arimidex.Accutane.Petcam (Metacam) Oral Suspension.Nexium.Actos.Lumigan.Zovirax.Zyban.Valtrex.Mega Hoodia.Prevacid.100% Pure Okinawan Coral Calcium.Retin-A.Synthroid….

Home Po godzinach CICO – Gdańsk
credit